káva - čaj
káva - čaj
skcsendehuplru
  • bannner tea
    DOPRAJTE SI LUXUS

separator

F.A.Q.

Stručný prehľad frekventovaných otázok a jasných odpovedí k problematike. V prípade že nenájdete zodpovedajúce vysvetlenie alebo tému, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formuláru alebo na telefónnom čísle uvedenom v sekcii kontakty.

VŠEOBECNÉ OTÁZKY

Ak zariadenie nefunguje správne, je nutné nájsť príčinu. 
Servisný technik spravidla už dopredu tuší, či vie túto príčinu, avšak notebook prechádza dôslednou diagnostikou, ktorá sa skladá: 
Zo záťažových testov od grafického chipu po pamäti RAM. 
Spravidla potom je notebook fyzicky skontrolovaný a premeraný. 
Nasleduje nacenenie opravy a kontakt majiteľa pre odsúhlasenie opravy.

Po návrate zo servisu je nutné tabliet pred zapnutím plne nabiť. Nabíjanie môže trvať dlhšie ako je obvyklé a to až 8 hodín.

Pri okamžitom zapnutí nemusí byť tablet plne funkčné z dôvodu nízkeho napätia.

Niektoré tablety nepodporujú čítanie externej pamäte a redukcia micro USB / USB slúži iba na pripojenie klávesnice alebo myši.

V prípade, že tablet javí známky spomalenia, nejdú spustiť aplikácie, nemožno sa pripojiť k Wi-Fi alebo vykazuje iné problémy, je nutné vykonať továrenské nastavenia.

Výkon a odozva tabletu sa odvíja od HW konfigurácie.

Máte problém s počítačom? Zariadenie prevezmeme, vykonáme diagnostiku a zavoláme vám cenový návrh opravy a predbežný termín dokončenia. Potom už je len na vás, či opravu odsúhlasíte a alebo nie.

V prípade opravy je diagnostika zadarmo!

Premýšľate o novom osobnom a alebo firemnom webe? Prejdeme s vami všetky otázky a pokúsime sa zrealizovať vaše predstavy do reálnej podoby. Platíte až po odsúhlasenom dokončenej práce, pred tým sú všetky služby zadarmo.

Naozaj nie ste spokojní s našou prácou? Je zariadenie stále nefunkčné? Nestáva sa to, všetky opravy starostlivo kontrolujeme. Pre istotu najskôr vyskúšajte banality: vyberte a vráťte do prístroja baterku, skúste iný sieťový adaptér (ale rovnakého typu) a skúsenejší užívatelia nech skontrolujú, či sú správne usadené operačnej pamäte v slotoch.

Stále nespokojní? V prípade, že počítač, notebook, tablet a alebo konzoly ani po oprave nefunguje, zavolajte a prineste zariadení k nám. Náš tím urobí všetko pre čo najrýchlejšie riešenie reklamovanej závady. Samozrejme musíme požiadať o zhovievavosť, niektoré závady sa nedajú odstrániť počas jedného dňa, ale vyžadujú napríklad objednanie nového dielu, čo môže trvať nejakú dobu.

Informujte sa o možnostiach servisného zásahu. Stály zákazníci dostávajú rýchlu pomoc na diaľku cez internet.
Váš počítač je pravdepodobne zanesený škodlivým malware. Servisný zásah vyčistenia a zrýchlenia trvá približne 1-2 hodiny.
Ak máte zakúpený Windows, ja Vám ho bez problémov preinštalujem aj nainštalujem potrebné ovládače a software. Môžem spraviť aj zálohu súborov. Ak nemáte zakúpený Windows, nič Vám nebráni používať počítač pod OS Linux.
Po analýze Vám viem vrátiť Vaše súbory späť. Moja práca nie je anonymná, nakoľko prídem ku Vám domov a vidíte čo sa s Vašimi dátami deje. K dátam pristupujem citlivo a cena za moju prácu je mnohonásobne nižšia ako inde.

Mám 15 ročné skúsenosti s IT, orientujem sa v kvalite a cenách a mojim stálym zákazníkom dávam poradenstvo pri kúpe zdarma!

 

akcie

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

káva & čaj

Bylinkové čaje, vám ponúkame, podľa vlastnej a unikátnej receptúry zmesi liečivých rastlín...

ČAJ

Čerstvá káva - to je čerstvě upražená poézia, plná chuť a aróma. Ochutnajte a vyberajte...

KÁVA

Suroviny, ktoré neobsahujú žiadne látky pochádzajúce z tzv. intenzívneho poľnohospodárstva...

CENY

<meta http-equiv="refresh" content="300">


 https

 

created by: Marek Sarvas